Co Ti nabízím?

Pomůžu Ti připravit se a PROžít to nejintenzivnější období v Tvém životě s láskou a důvěrou. Při porodu budu Tvým bezpečným prostorem a péčí, kterou si zasloužíš, aby ses mohla soustředit jen na sebe a své miminko.
Bezbolestný porod s průběhem přesně podle plánu sice zaručit nelze, ovšem pokud je něco, co Ti může pomoci se na porod připravit v důvěře, hluboké jemnosti a napojení na miminko, pak je to HypnoPorod. Ráda Ti pomohu dostat se ke své vnitřní síle.
Kojení je krásná, přirozená a pro miminko velmi důležitá část života a potřeb. Připrav se na toto období a pojď se mnou prozkoumat možnosti, jak si kojení s láskou užít bez bolesti a komplikací. Citlivě Ti poradím také s již vzniklými pochybnostmi nebo problémy při kojení.
Ať už se chceš na miminko připravit, potřebuješ oporu při práci s dětským pláčem, zajímají Tě principy kontaktního rodičovství, znakování s miminky, nošení dětí a mnoho dalšího, jsem tu pro Tebe, abych Tě na Tvé cestě podpořila.
Placenta je krásný a jedinečný orgán, který miminko celé těhotenství vyživuje a propojuje s naším tělem. Její využití tady ale nemusí končit a její zázračné účinky lze využít také po porodu, kdy svou výživu může dát také zpět Tobě.
Chceš si přečíst některou knihu zabývající se tématy těhotenství, porod, kojení a péče o miminko? Podívej se do mé knihovny a vyber si. Mohu Ti zapůjčit také pomůcky pro přípravu na porod, k porodu a šátky / nosítka pro nošení Tvého miminka.